Life Style

Jak zabić rutynę w związku?

Jeśli jesteś ze swoim partnerem od dłuższego czasu i czujesz, że coś między wami zaczyna się zmieniać, a dawniej romantyczna relacja, obecnie przypomina szarą codzienność, koniecznie musisz coś z tym zrobić. Kiedyś częściej malowałaś się, elegancko ubierałaś, a obecnie wiecznie chodzisz w dresach i rozciągniętych koszulkach. Brzmi znajomo? Zadbaj o siebie, co jakiś czas wystrój się, zrobi to dobrze tobie i twojemu partnerowi, a na pewno obudzi wasze zmysły!

Nie zapominajcie o okazywaniu sobie czułości, namiętność w związku jest bardzo ważna. Jeśli nie macie czasu i sił na większe uniesienia, zadbajcie, aby nie zabrakło przynajmniej przytuleń, trzymania się za ręce czy pocałunków. Troszczcie się o siebie tak jak na początku waszej relacji, Miłe SMSy w ciągu dnia czy przygotowywanie śniadania do łóżka skutecznie pozwolą zabić rutynę w związku.

Jeśli macie dzieci i już dawno nie spędzaliście czasu sami, musicie to zmienić. Poproście bliskich o opiekę nad pociechami i w tym czasie wybierzcie się na randkę, chwile przeżywane tylko we dwoje są niezwykle ważne. Niepielęgnowanie relacji z partnerem oraz ignorowanie uczucia nudy i rutyny, może doprowadzić do rozstania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *