Dom i Ogród

Czyste podłogi z inteligentnym robotem sprzątającym Samsung Jet Bot

Odkurzanie – czynność niezbędna do zachowania czystości i jednocześnie jedno z najmniej lubianych zajęć domowych. Choć na pierwszy rzut oka nasze panele lub wykładziny wydają się czyste, w rzeczywistości znajdują się na nich ogromne ilości zanieczyszczeń, które choć niewidoczne gołym okiem, mogą prowadzić do problemów ze zdrowiem. Regularne usuwanie kurzu i roztoczy jest szczególnie istotne w przypadku alergików. Jak zatem sprawić, by częste odkurzanie nie było aż tak uciążliwe? W takiej sytuacji przyda nam się inteligentny robot sprzątający.

Inteligentny robot sprzątający – sposób na czystą podłogę

Nietrudno stwierdzić, że odkurzanie to czynność, która wymaga od nas poświęcenia jej odpowiedniej ilości czasu, jak i wysiłku. Przenoszenie sporych rozmiarów odkurzacza z miejsca na miejsce, znoszenie i wnoszenie go po schodach – to wszystko jest w stanie sprawić, że nie jest to najprzyjemniejsze zadanie. Niestety, jest ono kluczowe, jeśli zależy nam na utrzymaniu czystości podłóg.

Aktualnie na rynku dostępnych jest sporo rozwiązań, które są w stanie sprawić, że odkurzanie staje się szybszą i przyjemniejszą czynnością. Dlatego też wybierając odpowiedni dla nas odkurzacz, należy uwzględnić swoje wszystkie potrzeby i oczekiwania względem tego urządzenia. Tylko wtedy będziemy mieć pewność, że dokonaliśmy dobrego wyboru. Jeśli szukasz sprzętu, który w jak największym stopniu przejmie Twoje obowiązki podczas sprzątania, wybierz Samsung Jet Botinteligentny robot sprzątający.

Samsung Jet Bot – charakterystyka

Co w takim razie wyróżnia odkurzacz automatyczny Samsung Jet Bot na tle innych urządzeń tego typu? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na intuicyjny sposób odkurzania. Dzięki zastosowanemu sensorowi LiDAR nie musisz zastanawiać się nad tym, czy urządzeniu uda się ominąć ewentualne przeszkody oraz czy odkurzy wszystkie pomieszczenia z taką samą wydajnością.

W przypadku odkurzacza automatycznego Samsung warto poświęcić uwagę szczotce, w jaką został wyposażony. To akcesorium łączy w sobie wysoką wydajność i skuteczność, jak i delikatność działania. Włókna, w które została wyposażona, wykonane są z miękkich materiałów, które nie rysują delikatnych podłóg. Niestraszne są im także długie włosy – włókna mielą je, dzięki czemu zapobiegają ich plątaniu się wokół szczotki.

Odkurzacz automatyczny Samsung – z myślą o Twojej wygodzie

Samsung Jet Bot to urządzenie stworzone po to, aby w jak największym stopniu ułatwić Ci korzystanie z niego, a także usprawnić proces sprzątania. W przypadku inteligentnego robota sprzątającego zastosowano łatwy do opróżniania pojemnik na kurz. Jest on pojemny i możesz myć go w całości pod bieżącą wodą, dzięki czemu utrzymasz go w należytej higienie.

Co więcej, odkurzacz automatyczny Samsung możesz obsługiwać z poziomu swojego telefonu. To zasługa aplikacji Smart Things. W ten sposób wygodnie uruchomisz urządzenie (nawet nie będąc w domu), ustalisz harmonogram sprzątania i sprawdzisz, które z pomieszczeń zostały już odkurzone. To duże ułatwienie każdego dnia.